Haft komputerowy jest wykonywany nićmi, które są odporne na pranie chemiczne nawet w 90 stopniach. Metoda zdobienia w ten sposób tkanin jest jedną z najtrwalszych.
Własna hafciarnia dostosowana jest dla Państwa potrzeb i pozwala nam wykonywać usługi dla klientów indywidualnych (już od jednej sztuki) i klientów biznesowych. Pracujemy na hafciarkach japońskiej firmy Tajima, uznawanych za najlepsze na świecie. Zobacz galerię.
Zamówienia realizujemy sami, począwszy od projektu haftu skończywszy na jego wykonaniu co znacznie przyśpiesza czas realizacji zamówienia. W odróżnieniu od konkurencji projekt oraz wizualizację haftu wykonujemy gratis.

Przykładowe realizacje

Wykonujemy hafty na wszystkich tkaninach, zarówno gotowych jak i na wykrojach, pracujemy na tkaninach powierzonych przez klienta lub własnych. W ofercie znajdą Państwo odzież promocyjną wiodących producentów m.in.: polary, kamizelki, koszulki polo, t-shirty, bluzy, czapki itp. tekstylia hotelowe oraz najwyższej jakości ręczniki o gramaturze 550g/m2 100% bawełny.

O nas

Regularnie wykonujemy hafty m.in. dla: Ceba Baby - producent artykułów dla dzieci i niemowląt, Avionaut - producent fotelików dziecięcych, EKO - producent swetrów, czapek i akcesoriów dla dzieci i niemowląt, Mała Lady - producent eleganckiej odzieży dziewczęcej, Baldowski - producent obuwia oraz dla wielu innych.

Formularz kontaktowy


Napisz do nas!